Almanyada Medyum Hoca

Türkiye dışında dünyanın bir çok yerinde olan müslüman dostlarımız için hizmet vermekte olan Asaf Hakkı Hoca Türkiyenin ve Dünyanın bir çok yerinde bilinen tanınan bir hocadır.

isanlarin hayaliyle oynamak hocalik değildir Allahın insanlara vermis oldugu ilmi en güzel sekilde degerlendirmektir insanların sıkıntılarını gidermek icin Allahın kelamından ayetller tesbit edilip dua ile Allaha sınarak tedavi edilir bu tedevilerin sebepleri nelerdir gecımsiz ailer gaflet gam keder sıkıntı stres gecınmeyen karı koca karısını aldatan eslerin islah edilip mekanlarına ve zevcelerine sadık kalmaları bunların tedavileri kuran kerim ayetleri ile islah edilir burada bu tedavilerin bazı insanlar ben yedi günde yaparım deyip insanların hayeleriyle oynayanlara itibar etmeyeniz burada hak tealanın izniyle insanların inacları ve bizim yapacagımız dua ile allahın izniyle sonuca ulasabilmek süretile elmizden geleni yapmakla mükelefiz her ne sorunlarınız olur ise allahın izni keremile yapmakla mükelefiz allaha emanet olun Allah yar yardımcınız olsun allah sıkıntı ile intiham eylemesin Allah helal süt emmis insanlarla karsılastırmayı nasip eylesin amin velhamdülillahi rabil alemin

Tüm Almanya ve çevresinde herhangi bir sebepten dolayı bakım ile alakalı işi olan dostlarımız çekinmeden müracaat edebilir.

Büyü Bozma Yapılması gerekenlerin bazılarını silerle burada paylaşalım Örneğin Sabah ve Akşam okunması icab eden bazı sureler var onlar okunduğu zaman yapılan büyü etkisini gösteremez Örneğin: Sabah ve Akşam 7 Ayet-el Kürsi 3 kez Felak 3 kez Nas sureleri okunması durumunda Allah’(c.c) ın izni ile büyü sizi tutmaz fakat duaların devamlılığı gerekir. En iyisini ve doğru olanı Allah bilir.

Çevrenize dikkat etmek elinizden geldikçe insanların sizi kıskanmaması için gayret göstermek şüphe duyduğunuz kişilerin verdiği yiyeceklerden uzak durmak gibi. Sürekli Allah zikri ile meşgul olabilme gayreti Allah zikri ile meşgul olan bir kalbe cin ve şeytan musallat olamaz.

Orada tutunamaz Tabiiki ehil bir hocadan bu konuda yardım almak sizi çok daha verimli bir sonuca ulaştıracaktır zira yapılacak duaların türü hangi duaların okunacağı ve hangi bitki ve tütsülerin uygulanacağı ancak işin ehli olan bir hoca ile mümkün olacaktır. Bu sebeplerden dolayı konusunda iyi olan ve medrese ilmi almış ruhsatı bulunan ve referansları ile kendisini kanıtlamış bir hoca mutlaka size bu konuda yardımcı olacaktır.

Büyü Bozma işlemi haddi zatında bilen kişiler için kolay olmakla birlikte nasıl yapılacağını ve bu olaydan ne şekilde kurtulacağını bilmeyen kişiler için de tabiiki zor olacaktır. büyü bozma yapılırken dikkat edilmesi gereken ince ayrıntılar olacaktır bu ince ayrıntıları gözden kaçırmamalı ve hocamızın takibinde onun söylediklerini devamlı şekilde uygulayarak bu tür durumlardan kurtulmak elbette mümkündür.

Pek çok büyü bozma yöntemleri vardır. Bunlardan bazıları taşıma yöntemi yani bir dua ya da muskayı üzerinde taşımaktır. İçip yıkanmalar yöntemi ise en önemli olan ve yeri farklı olan bir yöntemdir. Yazılan sure, ayet ve hatemler olsun bunların boyasının suda çıkarılıp temiz bir yerde içilmesi ve gusül edilmesi yöntemine dayanır. Okuma yöntemi ise büyülü kişi üzerine çeşitli sure ve ayetleri okuyarak büyünün etkisinden kurtarmaktır.

Bunlar gibi bir çok büyü bozma yöntemi vardır. Kendi gücü ile büyü bozmak, ruhani ile büyü bozma, vücuda yapılan işlemler ile büyü bozma, çeşitli nesnelerle yapılan büyü bozmaları, hacamat ile büyü bozma, tütsü ile büyü bozma bunların başlıcalarıdır. Sizlerde büyü gibi zor bir durumun içinde iseniz mutlaka bizi arayın. Hocamız size büyüden kurtulmanın en etkili yolları ile yardımcı olacaktır.

Asaf Hakkı Hocanın Çalışma Alanları

1-Aşk muhabbet,sevgili muhabbet
2-Ciddi Düşünen sevgilinin ve evli eşinin muhabbeti için,
3-Nişanlısından ayrılanlar,
4-Ayrılıpta tekrar birleşmek isteyenler,
5-Ailesini , yuvasını yıkan kötü kişilerden kurtulmak,
6-Evle alakası kalmayan sevdiğini veya eşini itaat ettirmek,
7-Kötü niyetli kişiler tarafından yapılan,sihir büyü iptali, kara büyü iptali ,papaz büyüsü iptali
8-Tehlikeli büyülerden biri olan Kaşık Büyüsü İptali,
9-Evini terk eden eşin gidenin geri getirmek,
10-Karı Koca arasında soğukluğun kaldırılması,
11-Aile içi huzursuzluk ve sıkıntının kalkması ,
12-Sinirli,Asabi huysuz eşlerin için,Kısmet,
13-Bahtı kapalı insanlar için Baht açmak,
14-İşi ters giden Şansı olmayan aksilikler yaşayan,
15-Rızkı Bereketi,
16-Müşterisi az olan, ticaretle uğraşanların işlerinin düzelmesi için,
17-Alkol bağımlılarını kurtarmak için,
18-Kötü ortamlardan kurtulmak için ve çocuklarının kötü arkadaşlarından uzaklaştırmak,
19-Zekayı kuvvetlendirmek için,
20-Sınavlarda başarı için ,
21-Güzel görünmek için,
22-İş bulmak için,
23-Zinadan men etmek için,
24-Ruhsal sıkıntılarından kurtulmak için,
25-Miraslarını paylaşamayanlar,
26-Asi Olan Çocuklar,
27-Tıbben sebebi bulunmayan bayılanlar,

Allahın izniyle yapacagımız çalısmalar neticesinde sonuca ulaşmak Allah yardımcınız olsun Allaha emanet olun.

( Paralı Hat Değildir, 0850 hatları aramak ev telefonunu aramak gibidir. )