Aşk Büyüsü Bozma

Türkiye’nin Medyum Hoca’sı Asaf Hakkı Hoca Aşk Büyüsü’nü Anlatıyor :

Aşk Büyüsü kişinin haberi olmadan kişiyi kendine aşık etmek için kişi üzerine yapılan bir büyü çeşididir. Kişiyi etkilemek kişileri çıkmaza sürüklemek yüreklerin yanmasına aşık uğruna deli divane olanların  yapılan bu kötü enerji aileleri birbirine düşüren bu büyü neticesi maalesef çok baş vuruda bulunanlar mevcuttur.

Aşk Büyüsü Bozma konusunda önce Allah’ın izni sonra tecrübemizle yapılmaktadır. Kız kişiliği bozuk olan birine aşık olmuş ailesi olmaz diyor ama evlat olacak diyor işte bunu araştırın bir bakıyorsunuz ki evlat mekanına geri dönmüş hani deli gibi aşıktı ne oldu çünkü sihirin etkisi bitti. Allah insanları cinlerin şerrinden insanların büyülerinden hıfzı muhafaza eylesin İnşaallah bunlardan korunmak için ayet-el kürsi  muazeteyn surelerini çokca okumalı mevlayı dillerden düşürmemeli peygamber s.a.v  selamda bulunmalı bu belirtileri ortadan kaldırmak  aileler huzur bulmak için öncelikle Allah’ın izni ile gerçek çözüm için asaf hakkı hoca yedi yirmi dört saat elinden gelen hizmeti gayreti gösterecektir .

Allah’a emanet olun sağlıcakla kalın saygılarımla amin Hocamızında anlattığı gibi aileleri sıkıntılara sevk eden kişileri maalesefki perişan eden bu aşk büyüsü illetinin zararlarından kurtulabilmeli. Maalesefki yapılıyor yapılmakta ve aşk büyüsü yapılmaya hep devam edilecek hocamızın işi de bu yapılan aşk büyülerini men etmek olacaktır.

Birileri bir yerlerde bu aşk büyüsü yüzünden zarar görüyorsa bu aşk büyüsü bozma işinide hocamız hep yapacaktır. bu konudan yana muzdarip olan sıkıntı yaşayan dostlarımız hocamıza müracat ederek sıkıntılarını onunla paylaşabilir ve çözüm bulabilir . Allah c.c hepimizi bu büyü illetinden muhafaza eylesin amin.Aşk büyüsü bozma işlemi için bize başvurduğunuzda sizler için yardımcı olunacaktır. Hocamız dua ile bitki ile ve çeşitli ve doğru tütsülerle sizleri bulunduğunuz bu büyü illetinden kurtaracaktır Allah ın izni ile.

Türkiye’nin Medyum’u Asaf Hakkı Hoca Sadece Aşk büyüsü bozma konusunda değil diğer tüm büyü çeşitlerinin bozulması konusunda da hizmet vermektedir. Ayrıca Bilhassa eşler arasındaki geçimsizlikler , kardeşler arasındaki husumetin giderilmesi , kişilerin sevdikleri ile mutlu yaşamaları , kaybolan şahıs ya da eşyaların bulunması , üç harflilerinn zararları ve sıkıntılı durumlardan kurtulmak , alkol ve benzeri gibi alışkanlıkların men edilmesi gibi bir çok konuyuda ele almış ve dostlarımız için yüzlerce kez uygulanarak her seferinde başarı ile sonuçlandırılmıştır.

Aşk büyüsünün belli başlı belirtileri de mevcuttur. bunlardan bazılarına bakacak olursak en başta:

Evde sıkıntılı olma durumu ve rahatsızlık, evden çıkınca bu sıkıntı ve rahatsızlığın ortadan kalkması. Evin içinde aile bireyleri arasında huzursuzluk ve geçimsizliğin devamlı olması ve sebepsiz çıkan tartışmalar. Davranışlarda meydana gelen dengesizlikler, her günün birbirinden farklı olması. Tembellik ve yorgunluk hallerinin bulunması. Karmaşık ve korkulu rüyalar, kabuslar görmek. İş ve günlük yaşantıda sürekli kısmetsizliklerin yaşanması ve işlerin yolunda gitmemesi. Bu tip durumlar belli başlı büyü çeşitlerinin etkisidir.

Çalışmaları tecrübe ile sabittir ayrıca Ruhsatlı ve ilim almış olan hocamız aşk büyüsü bozma konusunda kendisine müraacat edildiğinde bu konuyu Allah’ ın izni ile  en iyi şekilde neticelendirecektir.

Asaf Hakkı Hocanın Çalışma Alanları

1-Aşk muhabbet,sevgili muhabbet
2-Ciddi Düşünen sevgilinin ve evli eşinin muhabbeti için,
3-Nişanlısından ayrılanlar,
4-Ayrılıpta tekrar birleşmek isteyenler,
5-Ailesini , yuvasını yıkan kötü kişilerden kurtulmak,
6-Evle alakası kalmayan sevdiğini veya eşini itaat ettirmek,
7-Kötü niyetli kişiler tarafından yapılan,sihir büyü iptali, kara büyü iptali ,papaz büyüsü iptali
8-Tehlikeli büyülerden biri olan Kaşık Büyüsü İptali,
9-Evini terk eden eşin gidenin geri getirmek,
10-Karı Koca arasında soğukluğun kaldırılması,
11-Aile içi huzursuzluk ve sıkıntının kalkması ,
12-Sinirli,Asabi huysuz eşlerin için,Kısmet,
13-Bahtı kapalı insanlar için Baht açmak,
14-İşi ters giden Şansı olmayan aksilikler yaşayan,
15-Rızkı Bereketi,
16-Müşterisi az olan, ticaretle uğraşanların işlerinin düzelmesi için,
17-Alkol bağımlılarını kurtarmak için,
18-Kötü ortamlardan kurtulmak için ve çocuklarının kötü arkadaşlarından uzaklaştırmak,
19-Zekayı kuvvetlendirmek için,
20-Sınavlarda başarı için ,
21-Güzel görünmek için,
22-İş bulmak için,
23-Zinadan men etmek için,
24-Ruhsal sıkıntılarından kurtulmak için,
25-Miraslarını paylaşamayanlar,
26-Asi Olan Çocuklar,
27-Tıbben sebebi bulunmayan bayılanlar,

Allah’ın izniyle yapacağımız çalışmalar neticesinde sonuca ulaşmak Allah yardımcınız olsun Allah’a emanet olun.