Büyü · 2 Şubat 2022

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Neden Yapılır?

Büyü insanların sıklıkla uğraştıkları dini ve bilimsel boyutları olan tılsımlı işler olarak bilinmektedir. Bağlanma, kontrol etme, irade ve idareyi ele geçirme, öğrenme, bilme, tanışma, önlem alma, riskleri dağıtma, tehlikeli bertaraf etme, kötü kişileri engelleme, kötü niyetleri insanları uzaklaştırma amacıyla genelde bozmak için yapılmaktadır.

En yaygın olarak bilinen büyülerden biri de papaz büyüsü olarak yapılmaktadır. Genelde papazların yaptığı büyü olduğu için ismi papaz büyüsü olmuştur. En zor yapılan ve uğraş gerektiren büyülerden biridir. Papaz büyüsü yapmak ve özellikle medyum ve rehberlerden yardım almadan bu işi gerçekleştirmek son derece tehlikeli olup kötü neticeler doğurabilir ve işlerin daha da karışmasına neden olabilir.

Papaz büyüsü genelde erkeklerin eve bağlanması ya da yuvanın korunması için yapılır. Bunun aksi durumlarında da papaz büyüsü bozmak için kullanılmaktadır. Bu işi uzman medyumlar yardımıyla tek başına olmadan yapmak gerekir. Papaz büyüsü sıcak ya da soğuk adet kanı, tırnak, kıl, yılan pulu gibi unsurlar da kullanılmaktadır.

Papaz Büyüsü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Büyü yapmak kadar büyü bozmak da zordur. Bu nedenle uzman kişilerden ve rehberlerden yardım almak gerekir. Medyumlar bu işi en iyi şekilde yapmakta ve tetkik ederek büyülerin varlığını da haber vermektedir. Cinlerle irtibata geçen medyumların büyü çeşitlerini bilmesi, öğrenmesi ve çözmesi söz konusu olabilir. Papaz büyüsü de zor bulunabilen ve çok zor çözülen büyülerden biridir.

Bir kişide papaz büyüsü olduğunun anlaşılması için işin uzmanı kişilerden yardım almak gerekir. Genellikle psikolojik ve fizyolojik sorunların yaşanması sonucunda kişilerde papaz büyüsü olduğu anlaşılmaktadır.

İç sıkıntısı, halsizlik, darlanma, bunalma, istemsizlik, her şeyin kötü gitmesi, eşlerin ya da sevgililerin bir anda aralarının bozulması gibi durumlar papaz büyüsü olduğunu işaret etmektedir. Papaz büyüsü en çok sevgiliden ya da eşten soğuma durumunda görülür. Kişilerde delirme, irade bozukluğu ya da kusma gibi durumlar görülmez. Vücutta ezikler, morarmalar da bu büyü de görülmemektedir. Eşin eve gelmemesi durumunda, yatakların ayrılması durumunda da papaz büyüsü şüpheleri arttığından uzmanlara başvurulması gerekir.

0
Would love your thoughts, please comment.x