Büyü · 2 Şubat 2022

Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü Neden Yapılır?

Büyü, insanların iradesini kontrol altına almak, insanlara zarar vermek, insanları birbirine bağlamak gibi nedenlerle yapılmaktadır. Sabun büyüsü de bu nedenle yapılan büyülerden biridir. Sabun büyüsü iki temel amaç için yapılmaktadır. Bunlar, iki insanın birbirine bağlanması ve bir insana zarar vermek kastı ya da ölümüne neden olmak amacıyla yapılmaktadır.

Sabun büyüsü, kolay yapılan basit bir büyüdür. İnsanlara doğrudan kasıtlı bir şekilde zarar veren bir büyü olduğu için oldukça tehlikelidir. Sabun büyüsü zarar verme kastıyla yapılırsa birçok bilgi ve materyalin kullanılması gerekir. Bu işler çok gizli tutulur çünkü suç teşkil etmektedir.

İnsanlar hırs, nefret, intikam duygu ve düşünceleri ile başka insanlara zarar vermek isterler. Bu nedenle büyü yaparlar. Bu büyüler de daha çok ölüm büyüsü, mum büyüsü, sabun büyüsü gibi büyüler olarak uygulanmaktadır.

Sabun Büyüsü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Büyülerin birbirine yakın psikolojik ve fizyolojik reaksiyonlar olarak ortaya çıkan etkileri ve belirtileri bulunmaktadır. Sabun büyüsü belirtileri de kendine özgü birkaç belirten hareketle anlaşılabilir. Sabun büyüsü yapılma nedenine göre farklı belirtiler içerir. Bağlanma için yapılan sabun büyüsü ani aşık olma, sevme, hoşlanma, ilgi ve dikkat odaklanması gibi durumlarla anlaşılır.

Kişilere zarar vermek kastıyla yapılan sabun büyüsü de ani kasılmalar, güç kaybı, titreme, bunalma, baş dönmesi, kilo kaybı, vücutta morluklar ve genel vücut sağlığının bozulması şeklinde belirtilere sahiptir. Sabun büyüsü etkileri artarak devam eder. Yoğunlaştığı zamanlarda nöbetler şeklinde de yaşanabilir. Bunun için uzmanlardan ve özellikle medyumlardan yardım almak gerekir. Alanında uzman, bilgili, tecrübeli medyumlar büyünün bozulmasında hızlı çözümler bulurlar.

Sabun büyüsü nedeniyle kişinin başına olumsuzluklar gelebilir ruhsal değişimler yaşanabilir, yalnızlaşma içine girilebilir, yalnızlık ve ölüm korkusu ortaya çıkabilir, cinsel yönden isteksizlik de söz konusu olabilir, sık sık başarısızlıkların yaşanması da söz konusu olabilir, sinir bozuklukları da sık sık yaşanabilir. Böyle durumlar da medyumdan yardım almak ve bilen kişilere sorarak yardım almak yerinde olur. Sabun büyüsü kısa sürede etkili olan önemli büyülerden biridir.

0
Would love your thoughts, please comment.x